پارچه پشمی سپاهان

پارچه پشمی سپاهان  

پارچه پشمى چهارخانه برای فصل سرد سال در بازار عمده فروشی در اواخر تابستان تا اواخر پاییز و زمستان از فروش داغی برخورد است. مدل پارچه پشمی چهارخونه برای تولید و دوخت انواع لباس مردانه و زنانه و همچنین شلوار گرم و پالتو بسیار کاربرد دارد. دوخت مانتو پاییزه، پالتو پاییزی شنل و پانچ از دیگر موارد پیشنهادی برای البسه فصل پاییز است.

تولیدی های پوشاک برای موفقیت در عرضه و فروش محصولات خود معمولا مطابق با مد و فصل جلو می روند و سعی دارند پوشاک مورد نیاز مردم را به بازار توزیع کنند.

پوشاک و البسه زمستانه معمولا تولیدی های لباس زمستانی و پاییزی را از اواخر تابستان درگیر خود می کند که در اینجا انتخاب پارچه و مدل دوخت رقبا را از یکدیگر متمایز می کند.

بحث مهم بعدی قیمت نهایی پوشاک است که آن هم وابسته به مواد اولیه تولید و دستمزدها می باشد. قیمت پارچه نقش به سزایی در نرخ فروش پوشاک دارد و خیاطان البسه زمستانه باید دقت کافی داشته باشند تا ارزان ترین پارچه را با کیفیت بالایی برای تولید محصولات خود تامین کنند.

پارچه پشمی سپاهان  

چگونه پارچه پشمی را با قیمت ارزان خرید کنیم؟

پالتو زمستانی و پیراهن های گرم مردانه و زنانه پاییزه در مدل چهار خانه معمولا خود قیمت بالایی دارند پس برای رقابت با دیگر رقبا باید پارچه پشمی را ارزان خرید یا به اصطلاح دیگر به قیمت واقعی تهیه کرد.
قیمت پارچه پشمی ساده و چهارخانه در بازار شهر های مختلف تفاوت هایی دارد ولی خوب در بازار های بزرگ پارچه مثل اصفهان و تهران و مشهد و تبریز بهتر می توان تامین کننده های دست اول را پیدا کرد.
راهکار ما این است که ابتدا تحقیق کنید و انواع پارچه پشمی را با یکدیگر مقایسه کنید. پارچه پشمی نساجی سپاهان بافت اردکان، میخک، پیمان سپاهان، ایرانیان و … از مشهور ترین شرکت ها و برند های تولید کننده پارچه کشمیر یا پشمی هستند.

قیمت تولیدات این کارخانجات نساجی با یکدیگر متفاوت است پس ابتدا باید ببینید مشتری های شما تا چه قیمتی توان هرید دارند و به تعریف دیگر ببینید بازار فروش شما کشش نرخ شما را دارد یا خیر.
پس از اینکه قیمت حدودی پارچه ها را متوجه شدید باید با یک حساب کتاب و دو دو تا کردن بتوانید رنج قیمت پارچه ای که مناسب تولید محصولات شما است را پیدا کنید.

پس از تعیین پارچه و کارخانه مورد نظر، حال بایستی بهترین قیمت پایین را پیدا کنید. واضح است نمایندگی ها و کارخانجاتی که فروش مستقیم دارند می توانند مناسب ترین قیمت فروش را داشته باشند پس شما باید برای خرید با یک نمایندگی معتبر در ارتباط شوید.

فروش اینترنتی پارچه پشمی ( کشمیر ) :

پس از آنکه متوجه شدیم چگونه قیمت خرید ارزانی برای تهیه پارچه های پشمی کشمیر داشته باشیم شاید مشکلات احتمالی بر سر راه ما قرار گیرد.
محتمل ترین مشکل فاصله های جغرافیایی بین خریدار و فروشنده است. معمولا کارخانه ها در یکی یا دو شهر نمایندگی فروش مستقیم دارند پس تکلیف خریداران دیگر شهر ها چیست؟

آیا مشتری در شهر دیگر باشد بایستی مقدمات یک سفر را بچیند؟!!

جواب این سوال در قرن ٢١ منفی است. نه شما نیاز نیست برای خرید هر پارچه ای بار سفر ببندید و خطرات آن را به جان بخرید.
با یک سرچ در گوگل عزیز، سایت های معتبر فروش مستقیم پارچه، وبسایت کارخانجات نساجی را پیدا کنید و از همه مهمتر تلفن ابزاری است که ما را از خانه به کارخانه متصل می کند.

برای خرید پارچه پشمی به صورت عمده و طاقه ای نیاز نیست یکی دو روز هفته را برای سفر به بازار شهر های بزرگتر خالی کنید. کافیست با وبسایت معتبر فروش پارچه پشمی ارتباط بگیرید و تلفنی با مدیران فروش شرکت وصل شوید.

بی شک راحت ترین راه خرید تلفنی است تا تامین کننده سفارش پارچه پشمی شما یا انواع دیگر از پارچه ها را به شهرتان با اتوبوس یا باربری ارسال کند. لازم به ذکر است که از طریق این نمایندگی می توانید خرید حضوری هم داشته باشید و بایستی به دفتر شرکت واقع در بازار پارچه اصفهان مراجعه فرمایید.

برای خرید و فروش انواع پارچه به صورت عمده با ما در ارتباط باشید

اکبر حقی زهابی

تلفن سفارش:

واتساپ و روبیکا: 09169558627       

واتساپ و تلگرام : 09930699356  

ایمیل :Akbar.z1351@gmail.com      

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما