آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / پارچه های ایرانی

پارچه های ایرانی

پارچه های ایرانی  مانند پارچه ترگال و کجراه زرین پود و حریر پود در قطب پارچه ایران اصفهان بوده و کلیه منسوجات این برند معروف را در متراژ بالا به صورت عدل های ۳۲۰ متری و طاقه های ۴۰ متری با کیفیت فوق العاده و تنوع بیش از ۸۰ رنگ و رنگ ثابت ترموزل ( اکتیو ) به بازار فروش عرضه و به سراسر کشور عرضه مینماید .


کارخانه زرین پود با کادری مجرب و دستگاهای پیشرفته و رنگ رزی مکانیزه پارچه ترگال با گرماژ ۲۷۰ گرم و کجراه ۲۹۰ گرمی و پارچه فاستونی ، کجراه ۳۰ درصد و ۷۰ درصد پنبه و کجراه ۱۰۰ درصد پنبه پاکویی مناسب انواع البسه کار ، یونیفرم و فرم مدارس ، کت و شلوار و البسه مشاغل سخت تولید و کلیه منسوجات خود را به بازار فروش عرضه مینماید .
مجموعه اصفهان با دارا بودنه نمایندگی برند زرین پود و خرید مستقیم از کارخانه و حذف واسطه ها کلیه منسوجات این کارخانه را به قیمت کارخانه به دسته مشتریان نهایی خود میرساند .
شما عزیزان برای انتخاب رنگ و لمس پارچه و اطمینان از کیفیت محصولات زرین پود میتوانید کالیته پارچه ترگال و کجراه زرین پود را از مرکز اصفهان تهیه نمایید .
اگر در هنگام خرید نیاز به مشاوره دارید با مسئول فروش مستقیم کارخانه در ارتباط باشید و یک خرید اسان و مطمئن اینترنتی و حضوری را تجربه و سوده بیشتری کسب نمایید .

پارچه دوزارن مرکز خرید و فروش انواع پارچه های مختلف می باشد.

برای ارتباط با ما می توانید از طرق مختلف با ما در ارتباط باشید . شرح ارتباط با ما در انتهای این مقاله موجود می باشد.

یرای خرید و فروش انواع پارچه های ایرانی و خارجی به صورت عمده با ما در ارتباط باشید.

اکبر حقی زهابی

تلفن تماس: 09169558627

                09930699356

تلگرام :t.me/parchehfrosh

ایمیل:Akbar.z1351@gmail.com

(ارسال تمام محصولات به سراسر کشور بدون مراجعه حضوری .)

مطلب پیشنهادی

پارچه جنس نخی

پارچه جنس نخی چیست؟ پارچه جنس نخی به چه پارچه ای می گویند؟ چیزی به اسم …