پارچه ستایش

پارچه ستایش چیست؟ نساجی ستایش کجاست؟ کارخانه پارچه ستایش اصفهان انواع پارچه ملحفه را با برند ستایش تولید می کند و تحت عنوان منسوجات ستایش در بازار های خرده و عمده فروشی پارچه با بهترین قیمت به فروش می رساند.

معرفی پارچه ملحفه ستایش :

نساجی ستایش یک کارخانه تولید پارچه ملحفه در اصفهان است که بیش از ٢٠ سال سابقه فعالیت دارد.

پارچه ملافه ای ستایش با عرض دو متر و جنس پلی استر پنبه و وزن ٢٤٠ گرم با رنگ ثابت تولید و تمکمیل می شود که هر طرح آن دارای پنج رنگبندی است. متراژ طاقه های پارچه ملافه ای ستایش ٣٥ متر است و هر عدل آن شامل دو سری رنگ یعنی ١٠ طاقه پارچه است در نتیجه متراژ عدل برابر ٣٥٠ متر می باشد.
زیر دست خوب، نخ مرغوب و کیفیت رنگ از اصلی ترین خوبی های جنس پارچه ملحفه نساجی ستایش است.

پارچه ملحفه ستایش فقط از طریق این نمایندگی فروش با ارزانترین قیمت به سراسر شهرهای ایران، اصفهان، مشهد، تبریز، اهواز، اراک، رشت و .. عرضه می شود.

کانال تلگرام پارچه منسوجات ستایش :

آدر کانال تلگرام منسوجات این کارخانه ملحفه:t.me/parchehdoozan می باشد.

خرید عمده پارچه ملحفه :

خرید اینترنتی ملحفه ای کارخانجات منسوجات ستایش هم امکان پذیر شد ضمن اینکه امکان خرید حضوری همچنان به قوت خود باقیست!

در خرید عمده منسوجات ملحفه ای نساجی ستایش دقت کنید که حتما منسوجات را با برند کارخانه ستایش و شماره ثبت شرکت خرید کنید.
در حد امکان حتما از مکان های معتبر خرید خود را انجام دهید چون که در سال های اخیر بسیاری از اقراد سودجو با تقلید و مشابه سازی باند دور طاقه سعی در قالب کردن محصولات دیگر به جای ملحفه اصلی ستایش بوده اند.
این مرکز فروش اصلی ترین نمایندگی پخش و فروش پارچه ملحفه ستایش است که با خیالی آسوده می توانید از آن خرید های طاقه ای و عدلی خود را انجام دهید.

فروش عمده پارچه ملحفه ای نساجی ستایش :

فروشگاه اینترنتی پارچه های ملافه ایرانی از جمله محصولات قابل عرضه آن طرح ها و مدل های پارچه قشنگ از برند ستایش اصفهان است.
در خرید پارچه ملافه ای به صورت عمده می توانید از طریق نمایندگی رسمی پارچه ستایش از اصفهان اقدام کنید تا بهترین خرید را با ارزان ترین قیمت داشته باشید.

قیمت جدید ملحفه شرکت ستایش :

آدرس سایت و محل کارخانه نساجی ستایش اصفهان را در سایتپارچه دوزان و کانال های تلگرامی آن مشاهده کنید. در این کانالها می توانید جدید ترین قیمت روز پارچه های ملحفه ای و روتختی ستایش را ببینید تا از خرید خود با قیمت گرانتر جلوگیری کنید.
اگر به دنبال جواب سوال پارچه ملحفه ارزان از کجا بخرم؟ هستید بهتر است به پارچه ملافه تولیدات نساجی ستایش فکر کنید که در عین کیفیت بالا از قیمت بسیار مناسب و عادلانه ای برخوردار است.

طرح و مدل پارچه های ملحفه ای :

برای مشاهده جدید ترین طرح های پارچه ملحفه از بهترین کارخانجات نساجی تولید کننده پارچه ملحفه ای از جمله نساجی بروجرد، نگین، طوبی، ستایش، آرزو، ریسمان، وایت لند، دریا، ماهواره، گلد لند، سپنتا و … در کانال تلگرام پارچه ملافه این شرکت به آدرس t.me/parchehdoozan عضو شوید.

برای خرید و فروش انواع پارچه به صورت عمده با ما در ارتباط باشید

اکبرحقی زهابی

تلفنهای سفارش:

واتساپ09169558627

واتساپ:09930699356

@parchehdoozan کانال تلگرام

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما