قیمت خرید وفروش پارچه مخمل

قیمت خرید و فروش پارچه مخمل ساده برای دوخت انواع لباس زنانه معمولا از طریق واحد های بازرگانی یا تولیدی اعلام می گردد که سورس اصلی پارچه مخمل مورد نظر باشند.
قیمت اصلی و واحد هر کالا را باید از دست اول ارائه دهنده آن استعلام گرفت زیرا هر چقدر تعداد واسطه های فروش کالایی بیشتر شود قیمت به صورت صعودی بالاتر خواهد رفت زیرا لازم است تا این مراکز حاشیه سودی را به عنوان سود خود در فروش آن کالا در نظر بگیرند. و تا به دست مصرف کننده نهایی می رسد گاهی بیشتر از ۵۰ درصد شاهد افزایش قیمت فروش بوده ایم.
البته باید در نظر گرفت که حوزه نساجی و پارچه در فروش متری و جزئی تر حاشیه سود بالا و قیمت های افزایشی روبرو می شوند که طبیعی است زیرا تمامی مغازه داران در تمامی صنف ها به این حاشیه سود نیاز دارند تا بتوانند هزینه های اولیه خود را در حرفه و کسب و کارشان به دست بیاورند.

استعلام قیمت انواع پارچه مخمل

امروز قرار است در زمینه پارچه مخمل صحبت کنیم و نحوه قیمت گرفتن این مدل پارچه را به دست بیاوریم.
پارچه مخمل لباسی و همچنین مدل های مجلسی انواع پارچه مخمل جزو کار های وارداتی هستند که برای خانمها بسیار شیک و جذاب به نظر خواهند رسید و قطعا با پارچه های مانتویی یا پالتویی مخمل متفاوت هستند و طبیعتا نباید انتظار قیمت فروش یک رنج را برای این چند مدل پارچه مخمل داشته باشیم.

به عنوان مثال پارچه مخمل بالا که در تولید مانتو پاییزه به کار رفته است یکی از پارچه های ابر و بادی مخمل از نمونه هایی است که هر ساله تیراژ بالایی از آن را به کشور وارد می کنند و ما شاهد خرید و فروش آن هستیم.
آیا باید با نمونه پارچه پالتویی پایین قیمت یکسان داشته و بتوان با هزینه های یکسانی اقدام به تهیه پارچه مخمل نمود؟

https://parchedozan.ir/wp-admin/post-new.php
پارچه مخمل

بله حق با شماست این پارچه های مخمل ساده و طرحدار یکی نیستند و طبیعی است که اگر قیمت پارچه مخمل با هم تفاوت کند.
پس اگر زین پس بتوانیم ابتدا متوجه باشیم که چه مدل مخملی نیاز داشته و قرار است تا چه سقفی افزایش هزینه فروش این پارچه را در بازار شاهد شویم به طور منطقی تری با استعلام قیمت هایی که انجام می دهیم برخورد کرده و انتظار معجزه از فروشنده را نخواهیم داشت و آسان تر اقدام به خرید پارچه مخمل می نماییم.

برای خرید و فروش با ما تماس بگیرید

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

اکبر حقی زهابی

تلفن : 09169558627

پست الکترونیکی : akbar.z135161@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما