انواع پارچه ساتن

انواع پارچه ساتن

در بازار انواع پارچه ساتن خرید و فروش می شود که هر شخص با سلیقه و توان مالی خود می تواند نسبت به خرید اقدام نماید. مهمترین انواع پارچه ساتن به شرح ذیل هستند که برای هر کدام توضیحات مختصری نوشته شده است .

https://parchedozan.ir/wp-admin/post-new.php
پارچه ساتن ساده
ساتن ساده : این نوع پارچه هم برای خرید در اکثر فروشگاه ها خرید و فروش می شود و هم دارای قیمتی پایین و ارزانتر از بقیه ساتن ها می باشد

ساتن مرلین: این نوع ساتن که بیشتر برای لباس عروس استفاده می شود. پارچه نسبتا ضخیمی که لخت و لطیف است و جزء ساتنهای هست که خیلی براق نیست و به عنوان ساتن نیمه مات می شناسند.

ساتن ال ایکس: این نوع پارچه ساتن که سبک است و بسیار براق است از این نوع ساتن برای لباسهای مجلسی، دامن، پیراهن و در برخی موارد بعنوان آستر لباسهای مجلسی گیپور استفاده میکند، از این نوع ساتن بدلیل قیمت مناسب و براقیت و سبک بودنش برای تزیین سفره عقد، تزیینات مناسبتی و… استفاده میشود.

ساتن آمریکایی: پارچه ساتن ال ایکس ضخامت خوبی دارد و برای انواع لباسهای بلند در مدلهای که نیاز به ضخامت بیشتر دارد بسیار مناسب است. کاربرد این نوع ساتن بسیار زیاد می باشد علاوه بر لباس برای مصارف دیگر نیز استفاده میشود و دلیل آن نیز ضخامت پارچه می باشد.

ساتن می سی نو: ساتن می سی نو را بعنوان ساتن دورو میشناسند یک روی این پارچه ساتن هست که براقیت کمی دارد و روی دیگرش نیز کرپ می باشد و از هر دو روی این پارچه استفاده می شود. مناسب برای لباسهای مجلسی، لباس نامزدی و لباس عروس می باشد.

حریر ساتن: نوعی از ساتن که بسیار سبک و لطیف می باشد. نوع براقیت این نوع ساتن نیز بسیار ملیح است. از این نوع ساتن برای شال و روسری نیز استفاده میشود.

برای خرید و فروش انواع پارچه با ما تماس بگیرید.

اکبر حقی زهابی

تلفن :09169558627

ایمیل :Akbar.z1351@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما